raty

Klimatyzacja na raty!


Kupując samochód, decydujesz się na lepszy model, ponieważ chcesz, by służył Tobie wiele lat i zapewniał bezpieczeństwo oraz satysfakcję. Podobnie jest z klimatyzacją.

Na rynku znajdziesz wiele różnych klimatyzatorów. Wybierz taki, który faktycznie będzie służyć Tobie wiele lat, będzie cichy i energooszczędny, zapewni Tobie świeże powietrze i komfort użytkowania.

Klimatyzatory Mitsubishi Electric właśnie takie są. A ponieważ zdajemy sobie sprawę, że koszt zakupu nie jest najniższy, dajemy możliwość (poprzez swoich partnerów biznesowych) zakupy na raty. Teraz na raty możesz rozłożyć nie tylko zakup urządzenia, ale także koszt montażu.

Raty na urządzenia Mitsubishi Electric to:

  • raty z atrakcyjnym oprocentowaniem - o szczegóły zapytaj wybranego Instalatora (patrz Punkty sprzedaży na raty),
  • kwota kredytu od 150 do 20 000 zł,
  • raty od 3 do 36 miesięcy,
  • kredyt na dowód osobisty do 14 000zł *,
  • decyzja kredytowa nawet w 15 minut,
  • brak konieczności zgody współmałżonka do kwoty 10 000zł,
  • możliwość łączenia dochodów kredytobiorcy z różnych źródeł,
  • raty nie tylko na zakup sprzętu, ale także na usługę montażu.

* Wysokość kredytu na dowód osobisty (w przypadku Obcokrajowców honorowany jest inny dokument poświadczający tożsamość) uzależniona jest od źródła uzyskiwanych dochodów. Skorzystanie z oferty „Kredyt na dowód” uzależnione jest każdorazowo od analizy zdolności kredytowej Klienta i oceny złożonego wniosku kredytowego. W wyjątkowych sytuacjach Bank zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowego dokumentu potwierdzającego fakt uzyskiwania dochodów.

Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy wybranym instalatorem a klientem. Za zobowiązania wynikające z umowy sprzedaży oraz za usługę instalacyjną odpowiada wobec klienta wyłącznie wybrany instalator. Umowa kredytowa, na podstawie której udzielane są raty zawierana jest pomiędzy Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce a klientem. Za zobowiązania wynikające z umowy kredytowej wobec klienta odpowiada wyłącznie Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce.

KLIMATYZACJA NA RATY KROK PO KROKUProces sprzedaży do uzgodnienia z wybraną firmą instalacyjną.